Росіяни перекидають у Бахмут військових і терористів «ДНР»

Прикордонники накрили мінометним вогнем місце розташування російських окупантів в Бахмуті, знищивши двох інтервентів і поранивши ще трьох. Виявили ціль і скоригували обстріл аеророзвідники підрозділу.

Про це повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши на своїх медіаресурсах відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом.

Тим часом американський інститут вивчення війни (ISW) в останньому звіті про російсько-українську війну, зокрема, написав, що найманці приватної військової компанії Вагнера таки відходять з Бахмута для відновлення та перегрупування в тилу.

Про це говорить те, що кількість й інтенсивність ворожих наступальних операцій в місті та навколо нього знижуються. Замість ПВК в місто входять російсько-терористичні підрозділи ДНР, які знімаються з лінії фронту під Донецьком, що повинно зменшити тиск агресора на Авдіївку.

А от на фланги під Бахмутом ворог перекидає додаткові сили кадрових військових РФ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Игрок Кот-д’Ивуара обыграл всю защиту сборной России и забил гол: видео

25.03.2017 - 00:59
Сборная России как хозяйка мирового первенства 2018 года (если, конечно, у нее не заберут право проводить ЧМ) участие в отборочном турнире не принимает, а потому в пятницу сыграла товарищеский матч. Россияне ...

Очумелые ручки, — как из подручных предметов сделать самые неожиданные вещи

23.10.2015
Отправившись на пикник на природе обнаруживаешь, ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...