Росіяни оголюють фронт, щоб спинити контрнаступ ЗСУ у Вовчанську

Російські окупанти перекидають свої бойові підрозділи, у тому числі операторів безпілотних літальних апаратів, з Херсонського напрямку на північне прикордоння Харківщини.

Про це повідомив Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Мабуть, загарбники скучили за «Птахами Мадяра» (414-й окремий батальйон ударних безпілотних авіаційних систем морської піхоти ЗСУ), яких раніше по тій же географії перекинули Сили оборони.

А блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» написав: «Харківський напрямок висмоктує багато ворожих ресурсів. Вже і на Лиманському напрямку орки не проявляють активності, бо перекинули резерви на Вовчанськ».

Як відомо, інтервенти розпочали наступ в районі Вовчанська з метою відволікання і «розтягування» Сил оборони. Але схоже, що вони й самі змушені через це «розтягуватися».

Нагадаємо, в попередні дні різні джерела фіксували просування Сил оборони у Вовчанську. А командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «АХІЛЛЕС» 92-ої окремої штурмової бригади ЗСУ імені кошового отамана Івана Сірка заявив і про нашу контратаку в районі сусіднього частково окупованого Глибокого; однак результати наразі невідомі.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Террористы обстреляли жилые кварталы из Града: видео

15.11.2017 - 21:11
Военное телевидение Украины показало видео о вчерашнем обстреле из РСЗО «Град», который оккупационные войска осуществили по населенному пункту Зайцево. Люди в шоке, говорят, что давно такого кошмара не было. Напомним, ...

В США опять свирепствуют торнадо, — есть разрушения (видео)

03.02.2016
После серии ударов декабрьской стихии, ...

В Киеве произошел конфликт из-за флага России: видео

06.07.2018
Трое туристов из Херсона вечером ...

Саакашвили выдвинул претензии Порошенко: видео

27.07.2017
Реакция Саакашвили на лишение гражданства ...