Росіяни «офіційно» визнали знищення Попасної

Російські загарбники на «офіційному рівні» визнали повне знищення міста Попасна у Луганській області.

Про це повідомила Луганська обласна військова адміністрація у четвер, 16 березня.

«У так званій «ЛНР» введено в дію «закони» «Про адміністративно-територіальний устрій» та «Про утворення на території «ЛНР» міських та муніципальних округів». Зокрема, прийнято 11 міських та 17 муніципальних округів (районів). У переліку немає Попасної», — йдеться у повідомленні.

В ОВА наголосили, що якщо раніше росіяни лише говорили про недоцільність відновлення міста, яке самі й зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на «законодавчому рівні».

«Населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам. Можна вважати, що хоча б одну свою обіцянку росіяни виконали», — резюмувала влада Луганщини.

Як відомо, 8 травня 2022 року ЗСУ відступили від Попасної після запеклих боїв. Це місто було повністю зруйноване. До війни у ньому проживало близько 20 тисяч людей. Кількість загиблих мирних жителів досі не встановлено.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Джамала представила новый клип (видео)

03.02.2016 - 13:28
В годовщину депортации крымских татар певица Джамала презентовала слушателям песню «Шлях додому». Это было еще в прошлом году. А вот теперь, за четыре дня, в Грузии, творческая группа во главе ...

Винничане произвели фурор на кастинге Х-фактора

02.10.2016
Винничане не обошли внимание шестой ...