Росіяни обстріляли енергетичну інфраструктуру, є влучання

Сьогодні російсько-фашистські загарбники влаштували змішану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури України — одночасно і ракетами і дронами.

Тому в Укренерго доплюсували по одній атаці до загальної статистики і тепер маємо 14 ракетних і 16 дронових ударів по інфраструктурі.

На жаль, є влучання по декількох об’єктах високовольтної інфраструктури в східному, західному та південному регіонах.

Нагадаємо, командування повітряних сил повідомляло про збиття п’ятьох з семи дронів Шахед, а також п’ятьох з шести запущених ракет Калібр.

Крім того, вночі росіяни атакували енергетичну інфраструктуру дронами та ракетами, спрямовуючи їх на електростанції та об’єкти системи передачі. Вірогідно, що в даному випадку мова про керовані ракети з комплексів С-300, якими ворог бив по Харківській та Запорізькій областях.

В Укренерго наголосили, що для мінімізації можливих наслідків атаки та збереження енергосистеми оператор вжив необхідні  превентивні заходи, зокрема застосовуються аварійні відключення.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ликвидации в Грозном четырех преступников, напавших на полицейских

18.12.2016 - 00:56
В ночь с субботы на воскресенье в столице Чечни Грозном силовики провели операцию по обезвреживанию группы лиц, которые перед тем совершили нападения на сотрудников правоохранительных органов на территории Октябрьского района ...

Чем воюют силы АТО

27.08.2016
Военные рассказали об украинском оружии ...

Появилось видео запуска ракет украинским Су-25

20.12.2016
Если прежде все, что касалось ...