Росіяни на танках і БМП прорвалися в Іванівське, їх знищили

Бійці Сил оборони знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських загарбників в частково окупованому, але нескореному селі Іванівське між окупованим Бахмутом і вільним містом Часів Яр.

Наші захисники оприлюднили відповідне відео, відзняте безпілотним літальним апаратом, на якому вже після бою димлять танк і три бойові броньовані машини загарбників.

А геолокував місце події авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»:

«Розбита кацапська колона на трасі в Іванівському. З’явилися кадри знищеної ворожої техніки в західній частині села. Противник намагався проскочити через річку далі по трасі, але зазнав краху».

Сумно, але попри цей успіх прогноз «DeepState» є негативним:

«Зараз виродки намагаються підтягнути логістику, щоб швидко ввести в бій резерви для штурму вже самого Часового Яру. Що стосується Іванівського, то тиск продовжується і враховуючи всі фактори, рано чи пізно із села доведеться відійти, так як просування (ворога) на висотах впливає на ріст втрат у населеному пункті. Схожа ситуація і з Богданівкою, яка ризикує потрапити в напівоточення».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае построили королевство из песка: видео

13.08.2017 - 13:16
В китайской провинции Шэньси создана самая большая песчаная скульптура. Композиция под названием «Королевство Лоулань» стала украшением местного парка песочных шедевров. Высота главной его достопримечательности достигает 25 метров, а в периметре ...

В зоопарке США слон уснул под водой: видео

24.07.2020
Слон по кличке Полковник вначале ...

Джастин Бибер полез в драку со здоровенным американцем (видео)

10.06.2016
Скандально известный канадский певец Джастин ...