Росіяни на Херсонщині знищили взвод донецьких «мобіків»

Російські загарбники зі 152-міліметрової артилерії обстріляли своїх «союзників» з квазіутворення ДНР на південно-західній околиці окупованого села Цукури Каховського району Херсонської області, ліквідувавши чотирнадцять вояк і ще сімох поранивши (фактично знешкоджено взвод).

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу представників Сил безпеки та оборони України в «Military Media Center» повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов:

«24 листопада артилерійський підрозділ ЗС РФ обстріляв позиції мобілізованих 1-го армійського корпусу… Внаслідок попадання 152-міліметрового снаряду в намет 14 військовослужбовців загинули та 7 отримали поранення».

Подія виглядає досить дивно, оскільки від Цукур до найближчої вільної території по прямій на мапі вісім кілометрів (дивись карту від «deepstatemap.live»). Випадково так сильно помилитися при веденні вогню по звільненому правому березі Дніпра неможливо. Тобто або їх спеціально за щось вбили, або артилерісти РФ були під впливом алкоголю чи наркотичних речовин.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров, говоря о войне в Украине, опять оговорился: видео

08.11.2016 - 20:57
Глава МИД России Сергей Лавров, выступая на международном семинаре, говоря о том, чего желает Кремль в разрезе Донбасса оговорился. Мол, Россия не желает, чтобы «Конфликт на Донбассе оставался ни в ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...