Сьогодні фашистська Росія двічі атакувала будівлю Херсонської обласної державної адміністрації, завдавши в кінці кінців нищівного удару. Про це повідомив голова ОВА Олександр Прокудін у Telegram.
Раніше того ж дня агресор скинув чотири керовані авіаційні бомби (КАБи) на центр Херсона. Унаслідок ранкового удару було поранено щонайменше трьох осіб. Пізніше окупанти повторно вдарили по тій самій будівлі.
Окрім Херсона, під удар сьогодні потрапили також Харків і Прилуки. У Харкові внаслідок атаки ракетою й дронами постраждали 19 людей, серед яких четверо дітей. У Прилуках Чернігівської області загинули п’ятеро осіб, зокрема родина головного рятувальника.
