Росія збирається зірвати Саміт миру і має план дій, – Зеленський

Країна-агресор Росія має конкретний план, як зірвати глобальний Саміт миру. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram в середу, 24 квітня.

«У нас є точна інформація від розвідки – конкретні дані, – що Росія не просто хоче зірвати Саміт миру, але й має конкретний план, як це зробити: як зменшити участь країн, як діяти, щоб миру не було ще довше. І ми разом повинні цьому протидіяти – повинні працювати в єдності заради справедливого миру», – сказав Зеленський під час зустрічі з представниками держав-партнерів і міжнародних організацій, які працюють в Україні, та українськими дипломатами.

За його словами, всі присутні однаково зацікавлені, щоб примусити Росію до миру і поваги до міжнародного права.

«Світова більшість здатна це забезпечити. Глобальний Саміт миру у Швейцарії дає всім нам реальний шанс на справедливий мир і відновлення дієвості міжнародного права. Разом спрямовуємо силу світу, щоб наблизити справедливий мир для України», – наголосив президент.

Як відомо, Саміт миру відбудеться 15-16 червня у Швейцарії. Українська сторона очікує, що у цьому заході візьмуть участь 80-100 країн світу.

При цьому в Офісі президента виключили участь Росії у першому Саміті миру, але існує ймовірність, що її представники будуть на другому саміті.

Наразі за те, щоб залучити РФ на саміт у Швейцарію, виступає дружній до неї Китай.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Киборг Леонид Гуменный ответил нардепу Савченко на ее попытку ворваться на оружейный завод «Форт»: видео

06.02.2017 - 16:41
Народный депутат Надежда Савченко попала в очередную скандальную ситуацию. В Виннице она отличилась тем, что пыталась перелезть через турникет, чтобы попасть на территорию казенного оружейного завода «Форт». Интерес к военному ...

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018
На юге острова Лусон, расположенного ...

Возле Администрации президента произошла драка, видео

12.02.2018
Сторонники Саакашвили откликнулись на призыв ...

Как завести машину с помощью автомата Калашникова (видео)

21.12.2015
Иракские солдаты демонстрируют чудеса изобретательности ...