Росія зазнала великих втрат на Бахмутському напрямку

Під Бахмутом російські окупанти (вірогідно, бойовики приватної компанії Вагнера) продовжують свою тактику – наче таргани, масово повзуть на українські позиції і гинуть. Про це повідомляє боєць 93-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України Холодний Яр «твій друг Стус» («бродячій активіст з Донбасу, який пішов в 93-тю ОМБр, начитавшись книжок Горліса-Горського»).

Він оприлюднив нові фотографії ворожих трупів, зроблені безпілотним літальним апаратом, і прокоментував їх: «День майже безперервних боїв… Полонені зеки називають цифру в 2 тисячі людей на всю ділянку… Зараз все стає схожим на хроніки з другої світової, пі…арами вкрита вся земля. Йде група в 10 осіб, отримує…, відходить 4… Нова група,… знову відкат. Інколи, вони переповзають до своїх мертвих дружків і починають рити майже під ними, щоб вижити. Буває лягають біля мертвих і лежать годинами».

На жаль, засипання «м’ясом» дає загарбникам певні результати: український авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» констатує, що за останні дні ворог просунувся вперед південніше і північніше Бахмуту. Дивись для порівняння скріни карти від 19 та 23 листопада.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появился сатирический мультик о дальнобойщиках и Путине (видео)

07.12.2015 - 18:35
В сети появился замечательный сатирический мультфильм, рассказывающий о непростых и запутанных отношениях российской власти и дальнобойщиков. Либретто данного произведения – интервью дальнобойщика-переговорщика, данное одному из телеканалов. Суть его в том, ...

Шахтер не смог обыграть Сталь: видео голов

28.10.2017
«Шахтер» второй раз подряд сыграл ...

Гройсман раскритиковал решение НКРЭКУ по введению доплат за газ: видео

01.04.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман требует пересмотра ...