Росія завдала удару по Одещині і Рівненщині

Минулої ночі російські загарбники вдарили по портовій інфраструктурі Одеської області балістичною ракетою «Іскандер-М» і чотирма керованими авіаційними «Х-59» та «Х-69» з окупованого Криму.

Паралельно з півострову та східного узбережжя Азовського моря ворог запустив 20 ударних безпілотних літальних апаратів типу «Shahed-131/136».

За даними командувача Повітряних сил Збройних сил України Миколи Олещука 14 дроніів-камікадзе були збиті у Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Черкаській, Вінницькій та Рівненській областях.

Окрім того, три ракети «Х-59-69» і ще три баражуючі боєприпаси не досягли своїх цілей «внаслідок активної протидії». Відповідно, можна припустити, що «Іскандер-М» і одна «Х-59-69» влучили.

Одеська обласна військова адміністрація доповіла, що в результаті удару по портовій інфраструктурі в Одеському районі загинули двоє людей, одна поранена. Пошкоджені складські приміщення, вантажний автотранспорт та цивільний теплохід.

У свою чергу, «Укренерго» повідомило, що на Рівненщині  уражений обʼєкт критичної інфраструктури, в результаті чого відбулось знеструмлення абонентів у окремих регіонах області.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Индии танцуют даже гаубицы (видео)

05.01.2016 - 12:50
Индийские культурные традиции, в части танцев и песен, имеют сильное влияние не только на кинематограф, но и на армию. Танцуют все, даже пушки. Так, на показательных стрельбах из 155-мм гаубицы ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...

США построили уникальный ракетный эсминец-истребитель: видео

16.07.2017
На военно-морской базе Перл-Харбор, расположенной ...