Росія завдала удари по Епіцентру і Центральному парку Харкова

У Харкові внаслідок удару по будівельному гіпермаркету в суботу, 25 травня, є загиблі, багато поранеих і зниклих безвісти. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.

«Маємо велику кількість людей, зниклих безвісти. Багато поранених. Судячи зі всього, удару завдавали саме по торговельному центру, де перебувало багато людей. Це чистий тероризм», — йдеться в повідомленні Терехова.

Голова ОВА Олег Синєгубов повідомив, що внаслідоу удару виникла пожежа на 15 000 квадратних метрів. 

О 17:22 Синєгубов повідомив, що кількість травмованих зросла до 24, загинули 2 людей. Всередині могли перебувати кілька сотень людей.

Згодом стало відомо про ще один приліт — цього разу по парку. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.

«Ще один удар щойно прийшовся по Центральному парку. Інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється», — йдеться в повідомленні.

Президент України Володимир Зеленський відреагував про черговий жорстокий удар по Харкову — удар по будівельному гіпермаркету Епіцентр у суботу, 25 травня, просто посеред дня. Президент опублікував відео з місця удару.

«Станом на зараз відомо, що в гіпермаркеті могли перебувати понад 200 людей. Усі служби вже на місці надають допомогу — рятують людей і ліквідовують пожежу, яка повністю охопила приміщення, 10 тис. кв. м. Відомо про загиблих і поранених», — повідомив Зеленський.

Президент додав, що тільки достатня кількість засобів ППО може зараз уберегти жителів мирних українських міст і сіл від тероризму Росії.

«Якби Україна мала достатньо засобів ППО та сучасної бойової авіації, такі російські удари стали б просто неможливими. І саме тому ми звертаємося до всіх лідерів, до всіх держав: нам потрібне значне посилення протиповітряної оборони і достатньо можливостей знищувати російських терористів. Завдання, яке потрібно виконати і можливо виконати тільки спільно зі світом. Щодня ми закликаємо світ: дайте нам ППО, врятуйте людей. Кожне неприйняте рішення про підтримку — це втрата наших людей», — зазначив Зеленський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

04.08.2018 - 13:25
Когда обсуждают пенсионную реформу совсем не слышно голосов феминисток с требованием уровнять пенсионный возраст мужчин и женщин. — Какой из языков самый сложный для изучения: китайский или иврит? — Украинский, ...

В Киеве подрались радикалы и полиция: видео

19.01.2017
В годовщину начала столкновений на ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

03.11.2018
Вчера минут 15 пыталась перейти ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...