Росія завдала ракетного удару по Одесі
Сьогодні ввечері фашистська Росія завдала ракетного удару по Одесі — було запущено керовану авіаційну ракету.
Українська ППО спрацювала на відмінно — ракету збито. Про це повідомили Сили оборони півдня.
Уламки впали у прибрежній зоні, в результаті чого постраждало скління торговельних об’єктів, що знаходилися поруч.
Нагадаємо, що сьогодні ворог двічі обстріляв ракетами Запоріжжя. Спочатку в місто прилетіли три ракети, а потім ще дві. Відомо про загибель чотирьох людей і поранення 20-ти.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)