Росія завдала ракетного удару по Одещині
Сьогодні фашистська Росія завдала чергового ракетного удару по Одеській області. Вдарили по прибрежній території.
Обстріл здійснено з тимчасово окупованого Криму.
Як повідомляють Смли оборони півдня, ймовірно було використано балістичну ракету «Іскандер-М».
Наразі наслідки удару уточнюються.
Сьогодні також стало відомо, що під час обстрілу Сум у понеділок, 8 квітня, російські військові влучили в аеропорт. Внаслідок обстрілу пошкоджено будівлю аеропорту й поранено цивільних громадян. Про це в ефірі Суспільного повідомив начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)