Росія завдала ракетного удару по Харкову
Російські фашисти вночі завдали удару по Харкову. В місті пролунали вибухи під час повітряної тривоги, яку оголошували у зв’язку із загрозою застосування балістичних ракет.
Підтвердив влучання мер міста Ігор Терехов. Він повідомив про те, що сталися мінімум два прильоти.
Вибухи сталися біля житлових будинків і цивільних об’єктів.
Скоріше за все, окупанти вели обстріл з ЗРК С-300.
Також цієї ночі ППО збила ворожі Шахеди біля Києва. А ввечері вдалося знищити ракету Х-59 біля Дніпра.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)