Росія втретє модернізувала «Шахеди»

Нова бойова частина дрона-камікадзе Shahed-136 має індекс БСТ-52 та є продовженням попередньої МСНИ. Вона була модернізована і має тепер додатковий кумулятивний та запалювальний ефекти. Про це повідомляє Defense Express.

Це вже третя версія російської бойової частини після появи у липні 2023 року бойових частин з індексом БСФ.

Нова бойова частина була знайдена в «чорному» Shahed-136, яку росіяни застосували днями під час ударів проти України. Фото БпЛА були оприлюднені Національною поліцією.

Бойова частина отримала кумулятивну виїмку, яка й відповідає за створення кумулятивного струменю. Найнебезпечнішим є додатковий термічний ефект при вибуху модернізованого Шахеда, який забезпечується встановленими у середину бойової частини запалювальними елементами. Ймовірно, мова йде про термічні «шашки».

Бойові частини з індексом «БСФ», що найімовірніше, використовується в інших російських ракетах, вже не помічаються.

ЗМІ припускає, що БСТ-52 в майбутньому також замінить МСНИ, що скоріш за все є штатною бойовою частиною іншої російської ракети.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собачка делает себе джакузи (видео)

06.04.2016 - 18:19
Многие люди хотят заиметь джакузи. А эта смешная собачка, которая на видео, не предается пустым мечтам, а делает себе массажную ванну из любой емкости с водой. Вот и здесь обычный ...

Автомобильный паркинг ушел под землю (видео)

10.11.2015
В минувшие выходные в штате ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...