Росія розпочала кампанію з дискредитації Сирського

Росіяни намагаються нав’язати головнокомандувачу Збройних сил України Олександру Сирському образ «радянської та російської» людини. Про це сьогодні повідомляє Центр протидії дезінформації.

«Для цього пропагандисти активно шукають його родичів у Росії, «друзів родини», в яких беруть коментарі та розповсюджують в інформпросторі з відповідним контекстом», — йдеться в повідомленні.

Мета кампанії полягає в спробі дискредитувати головнокомандувача ЗСУ й знизити довіру до нього.

Водночас ЦПД закликає пам’ятати:

Сирський тривалий час був частиною команди колишнього головнокомандувача Валерія Залужного;

Командував успішними операціями, у тому ж числі зі звільнення Київської та Харківської областей. Вони були б неможливі без якісного особового складу, але багато залежить від командування. Тож, Сирський показав, що вміє досягати результату у війні проти Росії.

Команда Сирського складається з молодих командирів, які пішли на підвищення. Це є передумовою для системних покращень у ЗСУ.

Підтримка кампанії про те, що головком є «російською людиною» — це підігравання ворожій дезінформації.

Нагадаємо, 8 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив Олександра Сирського, який до цього очолював Сухопутні війська.

Зеленський заявив, що новопризначений головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський має представити детальний план дій ЗСУ на 2024 рік. Президент також заявив, що кожна бойова бригада на першій лінії повинна отримати ефективну західну зброю. Він вважає, що має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь саме першої лінії фронту.

«Треба розв’язати проблеми з логістикою. Авдіївка не повинна чекати, поки генерали з’ясують, де в них на складах застрягли дрони. Кожен генерал має знати фронт. Якщо генерал не знає фронту, він не служить Україні», — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що нове керівництво має виправити надмірну та невиправдану чисельність у штабах, а також продумати та побудувати в армії дієву систему ротацій. Президент вважає, що за основу можна взяти досвід окремих бойових бригад ЗСУ та підрозділів Державної прикордонної служби України, де існує така система.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Смертник взорвал себя на КПП в Грозном (видео)

09.05.2016 - 22:00
В Заводском районе города Грозный (Чечня, Россия) утром 9 мая произошел взрыв на КПП. В  результате инцидента один полицейский погиб, еще трое пострадали. Злоумышленников, организовавших взрыв, было двое. Один их них совершил самоподрыв, второго при такой ...

Появилось видео нападения фанов «Бастии» на футболистов «Лиона»

17.04.2017
Какой-то черный нефарт для французского ...

США построили уникальный ракетный эсминец-истребитель: видео

16.07.2017
На военно-морской базе Перл-Харбор, расположенной ...