Росія підняла в небо бомбардувальники

Фашистська Росія підняла з аеродрому Оленья бомбардувальники Ту-95мс. Вони летять у бік Каспійського моря. Про це у неділю, 31 березня, повідомляють моніторингові канали. 

«Виліт ймовірно бойовий, а це означає, що в районі Енгельса вони будуть швидше за все о 02.30 — 03.20. Якщо пуски будуть звідси — тоді ракети очікуємо в нашому повітряному просторі близько 03.10 — 04.20.

В районі Каспійського моря вони будуть швидше за все о 03.30 — 04.20. Якщо пуски будуть звідси — тоді ракети очікуємо в нашому повітряному просторі близько 04.30 — 05.20″, — попередив Telegram-канал Николаевский Ванек.  

Вказується, що час — приблизний. Плюс треба буде врахувати, що о третій ночі Україна перейде на літній час — тобто стрілки годинників треба буде перевести на годину вперед.

За уточненою інформацією, у повітрі перебуває 6-8 ворожих літаків. Кожен такий літак може нести шість ракет Х-101, тобто загалом 36-48 ракет!

Нагадаємо, ввечері в суботу у Хмельницькій області пролунали вибухи. В той час в регіоні була повітряна тривога через дрони-камікадзе типу Шахед.

Крім того, окупанти скинули бомбу у Шеченківському районі Харкова.

Наразі станом на першу годину ночі тривога є у Миколаївській, Херсонській і Донецькій областях.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019 - 18:46
У здания Рады принялись дежурить активисты, которые отслеживают нарушения ПДД. Засекли они и пятого президента Петра Порошенко, который перешел дорогу на красный свет светофора. На видео Youtube-проекта Зупини лося можно рассмотреть ...