Росія перекинула війська з-під Бахмута на Мелітопольський напрямок

На Мелітопольському напрямку (захід Запорізької області) минулої доби бійці Сил оборони продовжували наступальну операцію, завдаючи російським окупантам значних втрат в живій силі та техніці і змушуючи їх відходити із займаних позицій.

Про це в ранковому звіті розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про ситуацію на фронті велику увагу приділив передислокації підрозділів 83-ої бригади десантно-штурмових військ РФ з району Кліщіївки на Бахмутському напрямку до Нестярянки на Мелітопольському.

На думку ISW це означає, що загарбники, в першу чергу, хочуть стримати ЗСУ саме на Мелітопільсьскому напрямку, куди стягують свої резерви і найкращі підрозділи зі всього фронту.

Втім, додамо від себе, таке «перекидання з пустого в порожнє» однозначно виглядає «перекладанням грошей з однієї кишені в іншу». Якщо ЗСУ зможуть продовжувати нинішній тиск досить довго, оборона інтервентів неодмінно почне обвалюватися. 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Винница с высоты птичьего полета

11.11.2015 - 17:24
Максим Крячко и Андрей Кучеренко разработчики компании EPAM System, сняли на видео с высоты птичьего полета при помощью квадракоптера все великолепие Винницы. ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...

Как не надо делать селфи в джипе (видео)

13.09.2015
Селфи-эпидемия набирает обороты: без автопортрета ...