Росія перекидає ППО після атаки на Усть-Лугу

Росія змушена перекидати свої системи ППО з фронту після атаки на газовий термінал Усть-Луга Ойл в Ленінградській області. Про це повідомляє видання РБК-Україна з посиланням на свої джерела.

Усі танкери, які були поблизу терміналу, відійшли далеко в море, їхнє завантаження зірване.

«Ця атака СБУ завдала не тільки значних матеріальних, але й іміджевих збитків РФ. Хвалена російська ППО продемострувала свою дірявість», — наголосили джерела.

Росіяни змушені перекидати ще більше установок ППО з фронту на захист тилу, зазначає ЗМІ

Усть-Луга Ойл — один із найновіших та найважливіших нафтових терміналів в РФ. Він працює на експорт, але постачає також паливо і для російських військ.

Російський завод Новатек на узбережжі Балтійського моря, призупинив свою роботу після атаки українських БПЛА. Про це повідомляє Bloomberg.

Офіційне джерело у Києві повідомило, що українські війська завдали удару по заводу з безпілотників.

У компанії Новатек заявили, що внаслідок атаки, завод з переробки газового конденсату в Усть-Лузі припинив усі технологічні операції, постраждалих немає. Пожежа виникла через «зовнішній вплив».

Петербурзьке видання Фонтанка повідомило, що безпілотники вдарили по об’єкту в Ленінградській області рано-вранці за місцевим часом у неділю. Міністерство оборони РФ повідомило про «відсутність атак» у цьому районі (тобто традиційно для себе збрехало).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с газовым шантажом России

02.03.2018 - 13:39
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с ситуацией с нехваткой газа. Гройсман заявил, что Россия, проиграв арбитраж в Стокгольме, прибегла к шантажу, понизив объемы прокачки газа, ...