Росія перекидає до Білорусі ядерну зброю

Президент Польщі Анджей Дуда повідомив, що Росія розміщує свою тактичну ядерну зброю на території Білорусі. Про це він сказав у вівторок, 22 серпня, інформує видання The Guardian.

Дуда зазначив, що РФ зараз проводить процес переміщення певної кількості ядерної зброї малої дальності на територію Білорусі. Цей крок, за словами президента Польщі, призведе до зміни архітектури безпеки не лише в регіоні, а й для всього НАТО.

У березні Путін заявив, що домовився з Олександром Лукашенком, самопроголошеним президентом Білорусі, про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Водночас Путін повідомив про передачу ракетного комплексу «Іскандер» білоруським військовим, який може бути взятий на озброєння з ядерними зарядами.

На початку червня міністри оборони Росії та Білорусі підписали документи, які передбачали розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Того ж дня Олександр Лукашенко заявив, що Росія вже почала переміщувати ядерну зброю на їхню територію.

16 червня Володимир Путін повідомив, що до Білорусі вже була доставлена перша партія ядерних зарядів, які планується розмістити на їхній території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017 - 03:33
Кошмарная история произошла 25-го мая в Белой Церкви на цирковом выступлении. Там бурому медведю что-то взбрело в голову и он бросился с манежа (без сеток) на мужчину-зрителя. Тот сумел оттолкнуть ...

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...

Фантастический гол Азара в ворота «Арсенала»: видео

04.02.2017
Капитан сборной Бельгии Эден Азар ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...