Росія отримала ракети з КНДР, – Столтенберг

Північна Корея поставила ракети для російських найманців із ПВК Вагнера, які беруть участь у війні проти України.

Про це сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у ході виступу перед студентами Сеульського університету, повідомляється на сайті Альянсу у понеділок, 30 січня.

Нагадаємо, ще в грудні про те, що КНДР поставила ракети для піхотних підрозділів російської ПВК Вагнер для ведення війни в Україні, сказав координатор Ради нацбезпеки при Білому домі Джон Кірбі.

«За нашою оцінкою, кількість озброєнь, переданих Вагнеру, не здатна змінити динаміку бойових дій в Україні. Але ми, звісно, стурбовані тим, що Північна Корея планує поставити більше військового обладнання», — сказав тоді Кірбі, уточнивши, що поставки відбулися в листопаді.

США можуть зіткнутися з «неприємними наслідками», якщо продовжать «поширювати інформацію про торгівлю зброєю між Росією та Північною Кореєю». Про це у неділю, 29 січня, повідомило агентство ЦТАК, публікуючи заяву глави МЗС КНДР Квон Чон Гина. 

Про які наслідки йдеться в цій погрозі, в КНДР уточнювати не стали. Фактично вони намагаються заперечити поставки зброї, але прямо це не говорять… 

Керівництво КНДР відкрито підтримує фашистську владу Росії. 

Північна Корея «завжди стоятиме на одному полі бою з армією РФ і людьми, які борються за гідність і честь країни, її суверенітет і безпеку». Далі високопарна маячня про те, що військова техніка, поставлена західними країнами Україні «згорить і стане купою заліза перед незламним бойовим духом і міццю героїчної російської армії».

Ці слова заступника завідувача відділу пропаганди та агітації центрального комітету Трудової партії Корейської народно-демократичної республіки Кім Йо Чжон розповсюдило державне агентство «ЦТАК».

Велика увага до неї прикута через те, що це рідна сестра північнокорейського диктатора Кім Чен Ина. При цьому нам не зовсім зрозуміло, чому про це не заявив він сам.

Хочеться також звернути увагу на повну відсутність логіки в заяві. Кім Йо Чжон каже, що її країна «стоятиме на одному полі бою з армією РФ» і в цьому ж речені — «і з людьми, які борються за гідність і честь країни, її суверенітет і безпеку». Але ж люди, які боряться за честь, гідність і суверенітет — це українці, що протистоять російській армії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016 - 15:30
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск шлемов дополненной реальности для экипажей бронетехники Узкие смотровые щели бронетехники вскоре будут восприниматься как пережиток прошлого. Вчера израильская компания Elbit Systems объявила о том, что ...

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018
У села Барвиновка Новоград-Волынского района ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...