У ніч на 24 травня фашистська Росія здійснила чергову атаку на Київ, застосувавши балістичні ракети та ударні безпілотники. У місті працювала протиповітряна оборона, проте в кількох районах зафіксовано падіння уламків. Про це повідомили Київська міська військова адміністрація та мер Віталій Кличко.
За словами мера, до Києва одночасно наближалося понад 20 ворожих БпЛА з трьох напрямків — Броварського, Вишгородського та Бориспільського.
Крім столиці, вибухи цієї ж ночі лунали й в Одесі. Повітряну тривогу оголосили після півночі, а вже за кілька хвилин місцеві ЗМІ повідомили про звуки вибухів і роботу ППО.
