Росія готується закрити кордони і ввести військовий стан

Міністр оборони України Олексій Резніков у п’ятницю, 30 грудня, звернувся до росіян із попередженням. Він російською мовою зазначив, що на початку січня влада РФ готується запровадити військовий стан і закрити кордони для чоловіків, після чого розпочнеться тотальна мобілізація.

Резніков закликав росіян подумати, за що вони реально воюють і нарешті збагнути — тільки за те, щоб влада РФ зберегла сама себе і можливість збагачуватися. Бо ніхто на Росію нападати не збирається. 

Також Резніков додав, що Кремль дуже боїться, щоб люди не зрозуміли, що ім в разі програшу Росії нічого не загрожує. Судити будуть тільки керівництво РФ, тих, хто підстрікав до війни (пропагандистів) і військових злочинців. Всі інші будуть просто жити, будувати свою країну. Єдине, що вони втратять, так це частину своїх податків, бо Росія буде сплачувати Україні репарації.

Резніков закликав росіян прийняти вірне рішення і не ставати військовими злочинцями, ризикуючі бути вбитими або покаліченими. І зрозуміти, що війна закінчиться, коли у Кремля не буде, кого на неї посилати.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пожилой мотоциклист налихачил на два года тюрьмы (видео)

26.01.2016 - 13:11
Полиция Суссекса (графство Великобритании) опубликовала на youtube видео, на котором британский мотоциклист неоднократно нарушает правила дорожного движения и регулярно превышает скорость. Ближайшие два года лихачу, которому уже стукнуло шестьдесят, предстоит ...

Появились разоблачающие Рубана видеозаписи

09.03.2018
СБУ показала несколько видео того, ...