Росія готується закрити кордони і ввести військовий стан

Міністр оборони України Олексій Резніков у п’ятницю, 30 грудня, звернувся до росіян із попередженням. Він російською мовою зазначив, що на початку січня влада РФ готується запровадити військовий стан і закрити кордони для чоловіків, після чого розпочнеться тотальна мобілізація.

Резніков закликав росіян подумати, за що вони реально воюють і нарешті збагнути — тільки за те, щоб влада РФ зберегла сама себе і можливість збагачуватися. Бо ніхто на Росію нападати не збирається. 

Також Резніков додав, що Кремль дуже боїться, щоб люди не зрозуміли, що ім в разі програшу Росії нічого не загрожує. Судити будуть тільки керівництво РФ, тих, хто підстрікав до війни (пропагандистів) і військових злочинців. Всі інші будуть просто жити, будувати свою країну. Єдине, що вони втратять, так це частину своїх податків, бо Росія буде сплачувати Україні репарації.

Резніков закликав росіян прийняти вірне рішення і не ставати військовими злочинцями, ризикуючі бути вбитими або покаліченими. І зрозуміти, що війна закінчиться, коли у Кремля не буде, кого на неї посилати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Донецком уничтожен броневик оккупантов: появилось видео

04.08.2018 - 11:28
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной утренней сводке за третье августа среди прочего зафиксировал боевые потери террористов: «По данным разведки один оккупант погиб и один получил ранение». В свою очередь волонтерский фонд ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...