Росія формує нові військові частини, – Генштаб ЗСУ

Крім доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат у живій силі, росіяни також формують нові військові частини. Про це 12 травня повідомляє Генштаб ЗСУ.

Так, у Ставропольському краї РФ на фондах Південного військового округу розпочато формування окремої мотострілецької бригади, яка має посилити окупаційні війська, що діють на території України.

Зазначається, що більшість тих, хто підписав контракт — не мають мотивації для участі в бойових діях, але прагнуть заробити грошей.

Раніше ЗМІ з посиланням на документи ЦРУ повідомили, що у 2023 році Кремль хоче «тихо» мобілізувати ще 400 тисяч росіян на війну проти України.

Також повідомлялося, що незважаючи на запевнення про «закінчення часткової мобілізації», у РФ триває прихована мобілізація чоловіків.

Позавчора Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запасі на військові збори у 2023 році. Документ опубліковано у середу, 10 травня.

Російські ЗМІ пишуть, що такі збори є плановим заходом для вдосконалення бойової виучки резервістів і проводяться щорічно. На підставі указу мобілізаційне управління Міноборони готує відповідну директиву, яка надходить до військкоматів регіонів. Після цього починається розсилка повісток громадянам, які перебувають у запасі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака, исполнившая песню Уитни Хьюстон, покорила зрителей

21.10.2015 - 13:42
Леди Ксена — собака с особыми способностями, которая однажды вышла на сцену бельгийского талант-шоу. ...

Артиллерия уничтожила на Донбассе опорный пункт ДНР: видео

20.06.2018
Террористам нанесен большой урон в ...