Роналду відірвався від Мессі по кількості хет-триків

Аль-Наср розтрощив свого суперника у чемпіонаті Саудівської Аравії. Напередодні команда гостювала в Абхі, якій нині знаходиться у зоні вильоту, і не залишила супернику жодного шансу.

Зустріч завершилась з рахунком 8:0 на користь гостей. Ще в першому таймі Роналду оформив хет-трик і зробив гольову передачу, після чого був замінений у перерві.

Зазначимо, два своїх перших голи португалець забив зі штрафних ударів. Тепер на рахунку Кріштіану 63 голи прямим ударом зі штрафного в кар’єрі.

Для португальця це 65-й хет-трик у професійній кар’єрі. За цим показником форвард відірвався від Ліонеля Мессі з «Інтера Майамі», який має 57 хет-триків. Роналду: 55 – на клубному рівні, 10 – у складі збірної. Мессі: 48 – на клубному рівні, 9 – у складі збірної.

До речі, у 21 сторіччі лише 5 футболістів забили більше 30 хет-триків. Окрім Роналду і Мессі, відзначились Луїс Суарес (30), Левандовски (31) і ще один гравець з Азії (35).

В чемпіонаті в цьому сезоні Роналду забив 29 голів, випереджаючи найближчого переслідувача на 7 м’ячів.

Але при цьому його команда здобуде у поточному сезоні лише срібло, бо конкурент Аль-Хіляль взагалі демонструє неймовірний результат. Ця команда виграла 31 матч поспіль (більшість з них в чемпіонаті). І це світовий рекорд за всю історію футболу!