Родичі Лаврова виїхали з Грузії в супроводі сил безпеки

Донька міністра закордонних справ Росії Катерина Винокурова (Лаврова) та її чоловік, які перебувають під санкціями Заходу, виїхали з Грузії – де вони мали бути гостями на весіллі родича – на тлі хвилі протестів.

Про це з власних джерел стало відомо грузинському опозиційному телеканалу Mtavari.

За даними Mtavari, Винокурову та її чоловіка супроводжували сили Служби державної безпеки та Міністерства внутрішніх справ Грузії. Вони нібито перетнули кордон опівночі й нині перебувають у Саудівській Аравії.

Лавров і його близькі родичі знаходяться у санкційному списку Заходу, одна Грузія до санкцій не долучилася, навпаки, її Уряд і парламентська більшість є проросійськими.

Сьогодні біля готелю, де мала відбутися весілля брата чоловіка доньки Лаврова, проходили протести — грузини вимагали її виїзду з країни.

Нагадаємо, понад 100 неурядових організацій звинуватили грузинську владу у саботажі отримання статусу кандидата на вступ до Євросоюзу через відновлення авіасполучення з Росією. Вони вимагають від влати негайно скасувати своє рішення.

Тим часом, влада Грузії видала дозвіл на польоти вже третій російській авіакомпанії — Red Wings. Вона знаходиться під санкціями України за польоти до Криму.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

У Одессы произошло редчайшее метеоявление: видео

25.03.2017 - 19:52
Днем 25 марта в Черном море неподалеку от Люстдорфа (Черноморка), к югу от мыса Большой Фонтан одесситы могли наблюдать довольно странные волны. Они возникли в безветренную погоду и исчезли, так ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...

Появилось видео разрушений после взрыва банка в Николаеве

11.05.2017
В Николаеве возле банка «Південний» было ...

Установлен новый рекорд по сборке кубика Рубика: видео

10.03.2018
Специалист по робототехнике Бен Кац ...