Роббі Вільямс заявив про контакти з інопланетянами

Роббі Вільямс вважає, що інопланетяни навмисно обрали його своїм посланцем на Землі через його популярність. Про це повідомляє Daily Star.

За словами музиканта, він мав кілька близьких контактів з інопланетянами, а одного разу бачив НЛО так близько, що міг потрапити в нього «тенісним м’ячем». Він переконаний, що інопланетяни продовжують приходити до нього, тому що хочуть, щоб він використовував свій статус поп-зірки, щоб розповісти світові правду.

«Іноді я думаю, що існує безліч різних теорій, які ми всі маємо щодо цих інопланетних речей. Я намагаюся розділити нарцисизм та его, але більшу частину часу безуспішно. Часто задаюся питанням, чи повинен я дивитися на зустрічі з НЛО з позиції публічної платформи. Але я маю поговорити про це», — сказав він.

Більшість своїх зустрічей з інопланетянами хітмейкер мав у Лос-Анджелесі, і йому здається, що американське місто, де він живе час від часу протягом майже 15 років, є магнатом для відвідувачів з інших світів.

Роббі Вільямс розповів, що вперше НЛО відвідало його студію звукозапису в 2008 році, коли вони записували пісню Arizona.

«Я щойно написав пісню під назвою Аризона. Уся вона про контакт з інопланетянами, ми прослуховували запис. Коли я стояв на балконі, раптом з’явилася велика золота куля світла, ми подумали, що це Венера, Марс або щось у цьому роді. Потім пісня перестає грати і НЛО зникає. Але потім ми знову ввімкнули Аризону, і круглий об’єкт знову повернувся вгору. Так сталося чотири рази. Після цього почалася сильна гроза і ці дві великі світлові кулі почали танцювати в небі. Це було схоже на світлове шоу, що тривало близько години», — згадав артист.

Нагадаємо, у липні 20323 року Роббі Вільямс вперше зізнався, що страждає на дисморфічні розлади тіла. Це психічний розлад, при якому людина турбується про недоліки своєї зовнішності та відчуває неприязнь до себе. Про це він розповів на своїй сторінці в Instagram.

47-річний екс-соліст гурту Take That зізнався, що йому буває дуже важко бачити своє відображення у дзеркалі, тому якби у нього з’явилася можливість обрати суперсилу, він вибрав би залишатися у своїй вазі.

«Якби з’явився джин і сказав, що ви можете або мати здатність літати як суперсилу, або їсти все, що хочете, і підтримувати свою цільову вагу? Я б вибрав цільову вагу та їв би кожен день», — написав він.

Також співак додав, що часом відчуває до себе цілу гаму сильних негативних почуттів, що міг би написати книгу про це.

Крім того Роббі Вільямс пояснює, чому він зараз робить свою хворобу публічною. Він сподівається, що його слова допоможуть людям із аналогічною проблемою, і таким чином вони відчують, що не самі.

«Я ділюся, щоб звільнити себе, я думаю. І якщо хтось впізнає себе в написаних мною словах, можливо, це допоможе нам обом. А поки що, будь ласка, посмійтеся з мого чорного гумору», — підсумував артист.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Швейцарские истребители окружили российский самолет: видео

19.11.2016 - 03:30
Во время полета борта Ил-96, на котором журналисты кремлевского пула летели в Перу, над территорией Швейцарии военные истребители этого нейтрального государства минут 10 демонстративно летели рядышком. Три самолета F-18 были в ...

Крыса принимает ванну

20.10.2015
Домашняя крыса принимает ванну. ...