Рій бджіл атакував гравців чвертьфіналу на Індіан-Веллс

Чвертьфінальний матч престижного тенісного турніру ATP 1000 в Індіан-Веллсі між Карлосом Алькарасом і Алекандром Звєрєвим на певний час було перервано через атаку бджіл.

У третьому геймі першого сету на корті з’явився величезний рій бджіл і почав жалити учасників матчу. Суддя оголосив, що матч доведеться призупинити, а тенісисти намагалися вберегтися від комах.

Після того як бджіл прибрали з корту, гра продовжилася, а Алькарас здобув перемогу в двох сетах із рахунком 6:3, 6:1 і вийшов у півфінал.

Чесно кажучи, дуже дивна для нас картинка — величезна кількість бджіл, а люди реагують надто спокійно. Окрім Алькараса, який хоч трохи відмахувався. І чомусь бджоли не дуже й кусали людей, бо інакше була б паніка, бігство з трибун… «Якісь неправильні бджоли», якщо цитувати Вінні-Пуха…

Додамо, що на турнірі дуже успішно виступає наша Марта Костюк. Українка дісталась вже півфіналу, що є найвищим для неї досягненням на змаганнях такого рівня. В 1/4 фіналу Костюк розбила росіянку Анастасію Потапову. Тепер на неї чекає гра з першою ракеткою світу Ігою Швентек.