Резніков показав захист росіян від ударів HIMARS

Російські окупанти намагалися захищатися від ударів ЗСУ із далекобійних пускових установок HIMARS кутовими відбивачами. Про це у суботу, 4 січня, повідомив міністр оборони Олексій Резніков, опублікувавши відповідне фото у Twitter.

«Це військовий кутовий відбивач. Усю територію біля Херсонського мосту було засипано десятками таких російських відбивачів. Ворог намагався використати цей анахронізм, щоб убезпечити себе від… HIMARS», — написав міністр.

Рєзніков додав, що російсько-українська війна – це війна вільного майбутнього проти тоталітарного минулого.

Нагадаємо, у суботу Резніков також анонсував надходження до України значної кількості сучасних західних танків.

Крім того, міністр зустрівся з виробниками українських безпілотників і наголосив на важливості підтримки українського ринку БПЛА, зокрема, дронів широкого спектру застосування — повітря-земля-вода.

«Це і про коригування артилерії, і про нанесення ураження ворогу (ударні дрони), і про доставку б/к, евакуацію поранених тощо.

Наразі потреби Сил оборони України вимірюються сотнями тисяч БПЛА різних модифікацій. Робота із закриття зазначених потреб триває, зокрема, за 8 місяців повномасштабної війни до експлуатації допущено більше БПЛА, ніж за останні 5 років», — сказав Резніков.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017 - 19:38
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала новый клип — «Экстаз». В этом весьма продолжительном — 10 минут! — клипе снялась известная актриса Светлана Ходченкова. Работа изобилует интимными сценами. Но в отличие ...