РФ зруйнувала центри надання адмінпослуг у Кривому Розі
У Кривому Розі внаслідок нічної атаки російських безпілотників було виведено з ладу ключові міські установи, що надають адміністративні послуги мешканцям. Про пошкодження повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.
За його словами, удар припав по будівлі сервісного центру «Я-Ветеран», яку фактично знищено, а також по головному ЦНАПу «Віза», що зазнав серйозних руйнувань. Через це обидві установи тимчасово припинили роботу, а прийом громадян сьогодні там не здійснюватиметься.
Міська влада перенаправила надання адмінпослуг до інших філій у різних районах Кривого Рогу. Паралельно фахівці працюють над відновленням доступу до електронних систем і підготовкою альтернативного приміщення для роботи персоналу. За попередніми оцінками, на організацію повноцінної діяльності знадобиться кілька днів.
Вілкул наголосив, що інформацію про відновлення роботи центрів повідомлять окремо, підкресливши, що найважливіше — під час ударів ніхто не загинув.
Подпишитесь на новости
























