РФ завдала удару по Харкову: під завалами можуть бути люди
Російські фашисти зранку 6 серпня вдарили по центральній частині Харкова. Внаслідок атаки пошкоджена будівля поліклініки, під завалами можуть бути люди. Про це повідомив мер міста Ігор Терехова в Telegram.
Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що внаслідок прильоту пошкоджена цивільна інфраструктура.
«На цю хвилину звернулися дві людини із гострою реакцією на стрес. Під завалами можуть перебувати люди», — повідомив чиновник.
Нагадаємо, вранці 6 серпня у Харкові пролунали вибухи. Повідомлялося про приліт у центральній частині міста.
Уночі росіяни атакували Україну чотирма балістичними ракетами, двома керованими авіаційними ракетами та 16 дронами-камікадзе. Сили ППО збили дві балістичні та дві авіаційні ракети та 15 безпілотників.
Подпишитесь на новости
























