РФ вважає Крим уразливим, – розвідка Британії

Військове керівництво РФ стурбоване вразливістю окупованого Криму, тому перенесло місце запуску іранських безпілотників до Краснодарського краю. Про це сьогодні повідомляє міноборони Великої Британії.

«В останні дні активізувалася кампанія Росії з далекобійних ударів по критично важливій національній інфраструктурі України. Хвиля ударів в основному складалася з крилатих ракет повітряного та морського запуску, але майже напевно в них також брали участь надані Іраном БПЛА, які запускалися з Краснодарського краю Росії. Раніше ці БПЛА запускалися здебільшого з території окупованого Криму», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у розвідці Британії, зміна місця запуску, ймовірно, пов’язана із занепокоєнням Росії щодо вразливості Криму, а також із зручністю поповнення запасів із ймовірного пункту прибуття зброї до Росії – Астрахані.

Тим часом загарбники у тимчасово окупованому Криму готуються до висадки українського десанту. Про це 15 грудня  повідомило Головне управління розвідки Міноборони.

«Вздовж берега поблизу села Молочне (Сакський район) обладнується мережа мінних загороджень, окопів та траншей», — йдеться у повідомленні. Також у розвідці зазначають, що додатково встановлюються так звані «зуби дракона» — ряди бетонних пірамідок, які повинні зупинити просування важкої техніки.

Раніше повідомлялося, що окупаційна «держрада» тимчасово окупованої АР Крим ухвалила «закон», який передбачає безкоштовне надання земельних ділянок учасникам війни проти України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украинский десантник уничтожил вражескую БМП выстрелом ракеты: видео

23.02.2017 - 22:05
Достаточно качественное видео того, как украинский десантник с первого выстрела из ПТУР уничтожил под Донецком вражескую БМП, показало военное телевидение. Десантник рассказал, что с этой БМП по ним долгое время ...

Савченко опубликовала скандальное видео

20.03.2018
Похоже, даже сторонники Надежды Савченко ...

В Киеве подрались радикалы и полиция: видео

19.01.2017
В годовщину начала столкновений на ...