РФ вдарила касетною балістичною ракетою по Миколаєву
На світанку 1 листопада в Миколаєві пролунали вибухи — близько 07:20 російські фашисти завдали удару по місту балістичною ракетою. За даними обласної військової адміністрації, поцілили ракетним комплексом «Іскандер-М», оснащеним касетною бойовою частиною.
Унаслідок обстрілу загинула одна людина, ще п’ятнадцятеро дістали поранення різного ступеня тяжкості. Серед постраждалих є дитина — медики оцінюють її стан як середньої тяжкості.
Крім того, повідомляється про пошкодження інфраструктури: уламками ракети пошкоджено автозаправну станцію, кілька легкових автомобілів та навколишні будівлі.
Місцева влада попереджала про можливу небезпеку балістичних ракет. Уже після оголошення тривоги мешканці почули потужний вибух, про який одразу почали повідомляти у соціальних мережах.
Також сьогодні у Полтавській області було атаковано газовидобувний об’єкт. З пожежею боролись майже 100 рятувальників за допомогою 22 одиниць техніки.
Подпишитесь на новости
























