РФ у найближчі 10 днів здійснить масштабний наступ

Російські окупанти протягом десяти найближчих днів мають намір здійснити масштабний наступ, щоб захопити вільну територію Донецької і Луганської областей, доки Збройні сили України не отримали потужного озброєння від західних партнерів.

Про це повідомляє «Financial Times» з посиланням на анонімного радника в… ЗСУ. При цьому ж згадуються слова представника військової розвідки України Андрія Черняка (є ректор Нацакадемії СБУ на таке ім’я. Чи його згадують в статті, не відомо) про те, що Путін наказав своїм окупантам повністю захопити Донбас до березня.

З повідомлення «Financial Times» не зовсім зрозуміло, що саме мається на увазі: що агресор в найближчу декаду ставить собі мету захопити Донбас чи лише розпочне масштабний наступ?

Але насправді цей наступ вже йде кілька тижнів: на жаль, щодня ворог з величезними втратами поступово захоплює нові частини Бахмута і прилеглих населених пунктів. Важко повірити, що у загарбників вистачить ресурсів на влаштування подібного «м’ясорубного катка» на інших напрямках. Але, поживемо — побачимо.

Тут важливіше те, що «Financial Times» фактично вказало на те, що Захід в будь-якому випадку не встиг забезпечити ЗСУ достатньою зброєю для відбиття цього наступу. На жаль, шансів втримати Бахмут майже немає, але якщо просто відступати, «каток» покотиться далі ще швидше.

І західним елітам ще прийдеться пояснювати своїм виборцям, чому вони фактично підставили ЗСУ під поразку, як мінімум, на Бахмутському напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Заря» в Испании победила «Атлетик»: видеообзор

28.09.2017 - 22:17
Ай-да луганская «Заря», ай-да красавцы! Сегодня в Бильбао команда в рамках второго тура Лиги Европы сенсационно обыграла «Атлетик». Выездную победу украинцам принес гол, который в первом тайме на 26-ой минуте ...

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017
В сети появилось коротенькое видео ...

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018
Российские военные продолжают участвовать в ...