РФ скликає засідання Ради Безпеки ООН

Держава-терорист Росія скликає 22 лютого засідання Ради Безпеки ООН з диверсій на трубопроводах Північний і Північний потік — 2. Про це повідомив перший заступник постійного представника РФ при ООН Дмитро Полянський.

Нічого подібного не відбулося, якби в ООН відреагували на ініціативи України щодо виключення РФ зі складу Радбезу, а в подальшому і зі складу самої організації.

«У світлі нової інформації щодо підриву ниток газопроводу Північний потік ми запросили на 15:00 у Нью-Йорку 22 лютого засідання Ради Безпеки ООН», — зазначив він.

Також повідомляється, що 22 лютого відновить роботу спецсесія Генеральної Асамблеї ООН щодо ситуації в Україні, на яку планується винести антиросійську резолюцію.

8 лютого американський журналіст Сеймур Херш, який спеціалізується на проведенні розслідувань, у своїй статті заявив, що вибухові пристрої під російськими газопроводами заклали в червні 2022 року під прикриттям навчань Балтопс водолази ВМС США за підтримки норвезьких фахівців. Рішення про проведення операції нібито ухвалював президент США Джо Байден. Однак у Білому домі це категорично заперечують.

Нагадаємо, 26 вересня на Північному потоці та Північному потоці-2 різко впав тиск на трьох нитках газопроводів із чотирьох. Росія назвала подію саботажем. 

Існує також версія, що Росія сама підірвала газопроводи, коли зрозуміла, що не зможе їх використовувати. Більше того, перед підривом РФ не постачала ними газ, хоча Північний потік-1 був офіційно введений в експлуатацію і працював, поки Кремль не почав вигадувати історії про проблеми з турбінами…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018 - 21:01
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ВМС США Blue Angels — изюминка любого американского авиашоу. В августе компания Boeing провела уже ставшее традиционным авиашоу Seafair, в котором участвовали «Голубые ангелы». Авиационная ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...