РФ розгорнула у США дезінформаційну кампанію проти України, – The Guardian

Кремлівський правлячий режим розгорнув у США операцію дезінформації, щоб підірвати військову допомогу для України. Москві в цій інформаційній кампанії «підігрують» американські політики, зокрема деякі республіканці. Про це повідомляє The Guardian.

Видання зазначає, що у допомозі російській пропаганді задіяна низка американських правих політиків. Серед них — заперечувач Голокосту та прихильник переваги білої раси Нік Фуентес, колишній радник Трампа Стів Беннон, телеведучий Fox News Такер Карлсон.

РФ намагалася провести операцію через заяви членів Республіканської партії, таких як Пол Госар, Марджорі Тейлор Грін та Скотті Перрі. Ці політики у травні віддали свої голоси проти виділення Україні 40-мільярдного пакету допомоги.

Популярний серед консерваторів портал Rumble розмістив пропагандистські матеріали російського каналу RT. Видання зазначає, що ця платформа отримала велике фінансування від венчурної компанії, заснованої нещодавно обраним сенатором-республіканцем від штату Огайо Джеймом Венсом за підтримки мільярдера Пітера Тіля.

Нагадаємо, 25 жовтня група із тридцяти представників лівого крила Демократичної партії США відкликала свій лист до президента Джо Байдена. Воно напередодні неприємно вразило тих, хто стежить за зовнішньою політикою та переживає, щоб США та загалом Захід не залишили нашу країну без підтримки у війні з Україною.

У листі соратники Байдена по партії (ліве крило, прихильники Обами) закликали переглянути політику щодо України та розпочати прямі переговори з Росією. Лист цей відкликаний. У заяві керівниці лівої фракції демократів у Палаті представників Прамили Джаяпал пояснюється, що лист написано було давно, опублікували його без погодження та без урахування моменту.

Джаяпал додала, що лист був опублікований у той час, коли лідер республіканської меншості у Палаті представників Кевін Маккарті застерігав про можливе зменшення підтримки України у разі перемоги його партії на проміжних виборах.

«Тимчасова близькість цих заяв створила неприємне враження, що демократи, які рішуче та одностайно підтримували та голосували за кожен пакет військової, стратегічної та економічної допомоги українському народу, якимось чином приєдналися до республіканців, які прагнуть припинити підтримку Штатами Зеленського та українських сил», — стверджує вона.

За даними CNN, демократів у Палаті представників було розлючено на Джаяпал через лист, який виявив розбіжності в партії щодо війни в Україні за лічені дні до листопадових парламентських виборів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смешная попытка толстяка выбраться из спорт-кара (видео)

11.01.2016 - 19:59
Мы даже не задаемся вопросом – как он туда залез, да и зачем. Входит всегда легче, чем выходит. Но человек не унывает, а со смехом пытается покинуть спортивный автомобиль. А ...

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017
В селе Михайлин Казатинского района ...

Кот копирует боксерские удары, глядя на бой по телевизору (видео)

09.01.2016
Индустрия создания фильмов специально для ...