РФ підняла у повітря 9 бомбардувальників: можливий ракетний удар

Є загроза ракетного удару по Україні. За даними голови Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма, російсько-фашистські загарбники підняли у небо декілька бомбардувальників, які здатні запускати ракети класу Х.

«Одеса/Миколаїв/Херсон потенційна загроза ракетних ударів з 12:00. Будуть пуски – скажу. Дев’ять штук Ту-95 злетіли», – написав він.

Своєю чергою, журналіст Андрій Цаплієнко уточнив, що з аеродрому Енгельс злетіли вісім стратегічних бомбардувальників Ту-95 у напрямку Волгодонська.

«Наразі вони якраз вже перебувають у районі ймовірного пуску ракет. Але пусків поки що не здійснили», — розповів він.

Як відомо, крилатими ракетами російсько-фашистські окупанти обстрілюють Україну з території Білорусі, окупованого Криму та з кораблів ЧФ РФ. Крім того, частина обстрілів припадає на акваторію Каспійського моря.

Нагадаємо Росія здійснила масовані ракетні удари по енергетичній інфраструктурі України 10 і 31 жовтня, а потому 15 листопада.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Дельфинарий в Хмельнике

22.07.2015 - 15:17
Дельфинов в Хмельнике полюбили не только бойцы АТО, проходящие реабилитацию после ранений, но и многие больные, в том числе и инвалиды детства с Винничины. ...

Савченко опубликовала скандальное видео

20.03.2018
Похоже, даже сторонники Надежды Савченко ...