РФ намагається розширити географію наступу і прорвати оборону

РОсійсько-фашистські окупати значно посилили спроби прорвати фронт на Донбасі, щоб вирішити головну свою задачу — захопити обидві області Донбасу.

Про розширення географії наступальних операцій повідомила у себе в Телеграм заступник міністра оборони Ганна Маляр.

Її пост можна розцінювати в якості спроби пояснити поточну ситуацію. Він дає зрозуміти, що в нас, на жаль, набагато менше, ніж у загарбників, наявних сил і засобів, які можно наразі застосувати в боях.

«Ворог намагається розширити географію наступу на Лиманському напрямку. Робить потужні спроби прорвати нашу оборону. 
Попри великі втрати російські загарбники продовжують наступальні дії також на Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському напрямках.

Що це означає простими словами? Триває війна. Жорстока і запекла. Російські війська активно намагаються вийти на кордони Донецької та Луганської областей. Наші воїни захищають кожен сантиметр української землі в умовах переваги ворога у кількості бійців та кількості озброєння. Відбивають атаки ворога та намагаються втримати оборону. Все, за таких умов, є успіхом — адже ми використовуємо наші сили і ресурси по максимуму та навіть більше.

І кожен день опору, позбавлення ворога можливості розосередити сили, знищення його техніки та особового складу — це ще один героїчний день, який наближає нас до перемоги. Навіть, коли не все одразу вдається і потрібен час. Ми обов’язково переможемо у цій війні. Але шлях до перемоги — це наш спільний шлях. Кожного громадянина України», — написала Маляр.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Енот, пританцовывая, моется под душем (видео)

19.03.2016 - 20:14
Люди в душе обычно поют или орут песни. Это у кого какие таланты. А вот енот, что на видео ниже, взял в привычку танцевать. Есть подозрения, что следующим делом, он ...

Внедорожник преодолевает препятствие, погрузившись по руль в болотную жижу

21.10.2015
Внедорожник преодолевает препятствие, погрузившись по ...

Винницкая судья Лариса Ковальчук стала звездой Интернета: видео

25.05.2017
Кандидат на должность судьи Верховного Суда ...

В Виннице сгорел трамвай: видео

20.12.2017
После пожара в трамвае винницкие ...