РФ кинула всі сили на прорив оборони Бахмута, – Міноборони

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр коротко підсумувала зведення з фронту за цей тиждень.

За її словами, РФ кинула всі сили на прорив оборони Бахмута.

«Якщо підсумувати всі офіційні зведення з фронту цього тижня і коротко фіналізувати, то цього тижня російські окупаційні війська кинули всі сили на прорив нашої оборони та оточення Бахмута, розгорнули потужні наступальні дії на Лиманському напрямі. Але завдяки стійкості наших воїнів успіху не досягли», — написала заступник міністра у своєму ТГ-каналі.

Україна не буде здавати Бахмут. Це невеличке місто у Донецькій області — наша фортеця. Про це 3 лютого заявив президент Володимир Зеленський на прес-конференції за результатами саміту Україна — ЄС.

За словами глави держави, ЗСУ будуть й надалі боронити Бахмут, а якщо ми отримаємо обіцяну далекобійну зброю, то й не тільки Бахмут не здамо, а ще й почнемо звільняти наш Донбас.

Фактично ці слова Зеленського можна розцінювати як відповідь на вчорашню публікацію в американських ЗМІ про те, що начебто США радять Києву відійти з Бахмуту й заняти нові позиції, чекаючи на обіцяні танки і іншу зброю. Наголошувалося, що такий відхід ніяк не позначиться на міцності української оборони.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

28.07.2018 - 13:54
— Как вас зовут? — Василий. — Дети есть? — Да, сын Василий и дочь Василиса. — А животные дома есть? — Кот Васька! — К сожалению, мы не можем ...

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании ...