РФ готує план «земля в обмін на мир», – Данілов

Росія готує сценарій внутрішньої дестабілізації в Україні як єдиний порятунок від своєї військової поразки. З цією метою на міжнародних майданчиках та всередині України РФ через своїх експертів просуває ідеї відмови України від територій Донецької, Луганської областей та Криму в обмін на припинення війни.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов у своїй колонці в Українській правді у середу, 22 лютого.

«Внутрішня дестабілізація в Україні — єдиний порятунок для Росії від військової поразки та краху путінського режиму. Для цього в кровоносну систему Кремля необхідно запустити отруйний вірус — ідею можливості компромісу. Усього лиш необхідна згода України відмовитися від територій Донецької, Луганської областей і Криму в обмін на припинення війни. Робота за цим сценарієм ведеться масштабна і за різними напрямками. Кремль у своїх планах розраховує на втому українців, виснаження союзників і партнерів, вибори в США та Європі, економічну кризу та потребу в російських ресурсах», — пояснив він.

Чиновник зазначив, що на міжнародних зустрічах російські представники лякають та переконують, що обмін частини українських територій на мир — це нібито «найкращий вихід».

Секретар РНБО не виключає, що в Україні невдовзі різні «експерти» почнуть просувати наративи — як потрібний мир, що Захід зраджує Україні, а на сході України і в Криму живуть одні «сепари» та «ватники», там промиті мізки, зруйнована економіка і спустошені міста.

«Але подібні твердження — це помилка і злочин, як мінімум — зазіхання на територіальну цілісність держави, а максимум — державну зраду. Крим, Донецька та Луганська області, решта тимчасово окупованих регіонів України — суверенна українська територія, яка не обмінюється і не продається. Варто лише потрапити в цю пастку вибору між поступками та війною – у результаті, ви знову отримаєте війну”, – пояснив Данілов.

Він додав, що правлячий режим РФ розглядає таку угоду «земля в обмін на мир» лише як проміжний етап досягнення головної мети – знищення України та її повне поглинання. У такому разі Росія отримає необхідну для її збройних сил оперативну паузу для відновлення боєздатності.

Що було раніше

Росія нібито готова до «мирних переговорів» з Україною, проте без попередніх умов та «на основі існуючої реальності». Секретар РНБО Олексій Данілов пояснив це тим, що РФ нині працює над проектом із розділення нинішньої країни. Про це він заявив в ефірі телемарафону 11 лютого.

«Щодо пропозиції цього хлопа з Москви. Це вже не перше вкидання. У них зараз йде робота над проектом «Друга Україна», — вважає чиновник.

Він зазначив, що сьогодні країна-окупант «реанімує» політичних технологів часів Януковича і розпочинає свою роботу на території нашої країни, щоб «примушувати нас до ситуації двох Корей».

«Деякі діячі, прізвища яких ніколи не називаються, які були під личиною ОПЗЖ, а потім заново перефарбувалися, вони сидять зараз у Монако і це супроводжують. Повірте, жодної «другої України» не буде», — наголосив Данілов.

Нагадаємо, 4 лютого Данілов заявив, що Росія починає «благати» про перемовини за допомогою посередників, проте Україна висунула у відповідь 4 прості вимоги.

«Путін ставить завдання повного захоплення Луганської та Донецької областей, жодної таємниці в цьому немає. Більше того, вони пробують зараз зрозуміти, що досягти тих (цілей), які вони собі ставили по захопленню нашої країни, у них немає жодних спроможностей. Тому на сьогодні благають. Беруть цілий пул перемовників.

Вони зараз ведуть величезну роботу з певними групами, аби вони вступили в перемовини. Вже і Бразилія, і кого тільки немає в посередництві – «давайте будемо домовлятися, щоб якось вирішити це питання», — сказав Данілов в інтерв’ю Радіо НВ.

За словами секретаря РНБО, Україна висуває Росії доволі прості 4 вимоги: 

  • Звільнити всі українські території, які наразі є тимчасово окупованими;
  • Відповідальність через трибунал тих людей, які затіяли війну, які вбивають дітей, літніх людей, жінок, які до військової справи не мають жодного стосунку;
  • Гарантії безпеки України;
  • Відповідальність (тут напевно мається на увазі компенсація шкоди, репарації).

Данілов наголосив, що йти на умови терористів – це абсолютно неприпустима річ.

«Цей абсурд, який на сьогодні відбувається, має рано чи пізно закінчитися. На цьому треба ставити крапку. Коли у нас дехто вважає, що нас треба поставити в якісь рамки, щоби ми з Путіним про щось говорили, – звичайно, так, але спочатку Путін має виконати ті умови, які є в нашої країни. По-іншому воно не працює», — свзав секретар РНБО.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Цыганская свадьба, которая поразила Европу тратой денег: фото, видео

04.02.2017 - 15:12
Словацкие цыгане Эвка и Лукас сыграли довольно экстравагантную свадьбу. На невесте было платье стоимостью 220 тысяч долларов, облепленное купюрами евро. Родственники молодоженов буквально раздавали деньги направо и налево. Видео со ...

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...

Покушение на Мосийчука: появилось видео момента взрыва

26.10.2017
Появилось видео момента взрыва, которым ...