Резніков розповів, де буде великий наступ РФ

Олексій Резніков поки ще міністр оборони, хоча рішення про те, що він залишить свою посаду і отримає іншу посаду в Кабміні де-факте прийняте.

Тим часом, він дав цікаве розгорнуте інтерв’ю виданню «Українська правда», в якому серед іншого відповів на питання так званого великого наступу російських окупантів, на який очікує як наша розвідка, так і західна.

Якщо коротко, то вірогідність наступу на Києв чи Херсон практично дорівнює нулю, по-крайній мірі на даний час. А ось спроби прорвати фронт великими силами на Півдні і Сході слід очікувати. Тобто мова про спробу розширити коридор на Крим в Запорізькій області і захопити Донбас.

Нижче пропонуємо фрагмент інтерв’ю:

– З огляду на складну ситуацію на Донбасі, чи можемо констатувати, що наступ росіян вже почався? 

– Це все-таки суб’єктивні оцінки, і це, напевно, треба військових питати більше детально. Але у цьому кріслі я з ними з листопада 2021 і, відповідно, навчився розуміти їхню риторику, міркування, термінологію і так далі. 

Перекладаючи на цивільну мову, як я сприймаю логіку військових: спроба прорвати нашу оборону застосовується вже 5 місяців на тому напрямку. 

А концентрованому потужному наступу має передувати артилерійська підготовка, авіація, танкові колони. Поки що це повзуча тактика штурмових загонів, тому це трошки інше. Ми бачимо спроби протиснути нашу оборону.

– Хіба російські війська не спробують розтягнути наші сили?

– Те, що вони можуть робити вигляд, що наступають з різних боків, щоб наші резерви тримати розтягнутими – це логічно. Вони справді можуть спробувати полякати нас в якомусь місці.

Але все одно буде напрямок основного удару, а решта все буде відволікаюче.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сабаровская лихорадка: против местных женщин вышли горожанки из других районов: фото, видео

31.07.2017 - 21:03
Очередной день противостояния коммунальных служб и жителей Сабарова не увенчался диалогом о будущем строительстве кладбища вблизи микрорайона. Утром 31 июля словесный конфликт едва не перерос в нечто большее типа «бабьих ...

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017
В Португалии, которая в этом ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...