Республіканці створили «План перемоги України»

Республіканці розкритикували Адміністрацію президента США Джо Байдена за недостатню допомогу Україні. Вони також вимагають від неї рішучих дій. Про це свідчить документ, який оприлюднили три комітети палати представників Конгресу, що очолюють представники Республіканської партії, повідомляє Укрінформ без уточнення, де саме його опубліковано. 

«Пропонований план перемоги в Україні», який підписали голови Комітету у закордонних справах Майкл Маккол, комітету у справах збройних сил – Майк Роджерс та комітету з розвідки – Майк Тернер, розробили наприкінці 2023 року. Його мета полягає в тому, щоб «відповісти на критичні питання про підтримку України з боку США і їх союзників і представити план перемоги, в якому ми виграємо, а Росія програє».

У ньому всього п’ять розділів: «Загроза», «Пропонований план перемоги», «Нагляд», «Розподіл підтримки» та «Хронологія смертельних зволікань Байдена з наданням зброї Україні».

«Росія і альянс, що складається з Китаю, Ірану і його муртадів (таких як ХАМАС і «Хезболла») і Північної Кореї, працюють разом, щоб підірвати американські інтереси в усьому світі. Їх метою є ослаблення економіки США, розпад ключових альянсів і встановлення нового світового порядку тоталітаризму. З часів Другої світової війни США не стикалися з більш небезпечним набором супротивників», — ідеться в документі.

Конгрес США несе відповідальність за захист свободи від таких країн, як Росія, Китай та Іран.

«Мантра Байдена про підтримку України «стільки, скільки буде потрібно», – програшна стратегія», — заявили республіканці

Республіканці Палати представників наполягають на тому, що Байден повинен представити заслуговуючий довіри план перемоги і надати Україні зброю, необхідну для її досягнення якомога швидше, адже будь-яке зволікання — це життя українців і американських платників податків.

Шлях до перемоги для України:

  • надання їй критично важливої зброї;
  • посилення санкцій проти режиму Путіна;
  • передача Україні 300 мільярдів заморожених російських суверенних активів.

Конгресмени вказали на необхідність контролю за американською допомогою, при цьому вони визнали, що перевірки не виявили порушень.

Американські політики вважають, що документ «забезпечить Україні можливість домогтися необхідних успіхів на полі бою, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів».

Звучить все це гарно, але поки невідомо, чи щиро це і наскільки можливе в плані реалізації з огляду на внутрішні політичні процеси в США. На сьогодні ж фактом залишається те, що Білий дом з жовтня домагається від республіканців надати фінансування для військової допомоги Україні, але не знаходить відгуку.

На сьогодні адміністрація Байдена вичерпала всі виділенні раніше кошти на постачання Україні зброї. Республіканці в Конгресі ж заявляли про те, що не проголосують за пакет для України і Ізраїлю без вирішення цілої низки питань щодо захисту південного кордону США (мова про Мексику і нелегальних мігрантів, що звідти потрапляють в країну).

Більше того, не зрозуміло, чи підтримують цей новий план республіканців трампісти, які взагалі схильні до підтримки незрозумілого висловлювання Трампа щодо встановлення миру протягом 24 годин?


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на бульваре Верховной Рады взорвали Lexus: видео

10.06.2018 - 01:05
К счастью, никто не пострадал, но предпосылки были… В столице на бульваре с Верховной Рады вспыхнул автомобиль Lexus. Вскоре прогремел взрыв. Машина полностью выгорела. То, как она горит, удалось снять ...

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018
В четверг Киев накрыла непогода. ...