Рейтинг Трампа змінився після арешту

Рейтинг попереднього президента США Дональда Трампа зріс після його формального арешту та оприлюднення фото з в’язниці. Згідно з опитуванням, проведеним Reuters та Ipsos, Трамп збільшує свій відрив в боротьбі за посаду кандидата в президенти від Республіканської партії.

Після того, як колишній президент був заарештований і звільнений під заставу в штаті Джорджія, 52 відсотки республіканців заявили, що віддають перевагу йому як кандидату в президенти. У серпні рейтинг був на рівні 47 відсотків.

Другим у списку від республіканців є Рон ДеСантіс, його підтримують 13 відсотків.

Reuters пише, що у гіпотетичному протистоянні між президентом Джо Байденом і Трампом, Трамп набирає 38% проти 32% у Байдена. Решта респондентів сказали, що не впевнені, що будуть голосувати або виберуть когось іншого.

Нагадаємо, 23 серпня Трамп здався за формальною процедурою у в’язниці округу Фултон штату Джорджія за більш як десятьма звинуваченнями, пов’язаними із його спробами скасувати результати президентських виборів у штаті у 2020 році.

Трамп провів у в’язниці трохи більш як 20 хвилин для оформлення документів і вийшов під заставу 200 тисяч доларів. У нього взяли відбитки пальців та зробили тюремне фото.

Президент США Джо Байден назвав «красивим хлопцем» Дональда Трампа на його тюремному фото. Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів.

«Я бачив (фото) по телебаченню. Гарний хлопець. Чудовий хлопець», — сказав Байден, який поговорив з журналістами в штаті Невада, де він зараз перебуває на відпочинку. Телеканал C-SPAN опублікував відео із цією заявою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности и видео гибели российских военных летчиков в Сирии

10.07.2016 - 00:18
Ну вот, опять. После того, как 8-го июля появилась информация о том, что в Сирии был сбит вертолет Ми-24 (он же по сирийской версии Ми-35), в России стали делать акцент ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...

Перевернулась фура с водкой, — у жителей окрестных сел праздник

24.10.2015
В Саратовской области водитель грузового ...