Рейтинг Трампа змінився після арешту

Рейтинг попереднього президента США Дональда Трампа зріс після його формального арешту та оприлюднення фото з в’язниці. Згідно з опитуванням, проведеним Reuters та Ipsos, Трамп збільшує свій відрив в боротьбі за посаду кандидата в президенти від Республіканської партії.

Після того, як колишній президент був заарештований і звільнений під заставу в штаті Джорджія, 52 відсотки республіканців заявили, що віддають перевагу йому як кандидату в президенти. У серпні рейтинг був на рівні 47 відсотків.

Другим у списку від республіканців є Рон ДеСантіс, його підтримують 13 відсотків.

Reuters пише, що у гіпотетичному протистоянні між президентом Джо Байденом і Трампом, Трамп набирає 38% проти 32% у Байдена. Решта респондентів сказали, що не впевнені, що будуть голосувати або виберуть когось іншого.

Нагадаємо, 23 серпня Трамп здався за формальною процедурою у в’язниці округу Фултон штату Джорджія за більш як десятьма звинуваченнями, пов’язаними із його спробами скасувати результати президентських виборів у штаті у 2020 році.

Трамп провів у в’язниці трохи більш як 20 хвилин для оформлення документів і вийшов під заставу 200 тисяч доларів. У нього взяли відбитки пальців та зробили тюремне фото.

Президент США Джо Байден назвав «красивим хлопцем» Дональда Трампа на його тюремному фото. Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів.

«Я бачив (фото) по телебаченню. Гарний хлопець. Чудовий хлопець», — сказав Байден, який поговорив з журналістами в штаті Невада, де він зараз перебуває на відпочинку. Телеканал C-SPAN опублікував відео із цією заявою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Невероятно талантливый имитатор звуков растрогал жюри и зрителей (видео)

07.03.2016 - 20:56
В одном из грузинских талант-шоу принял участие невероятно одаренный имитатор звуков. Ему с легкостью, так казалось зрителям, удавалось воспроизвести окружающие нас звуки. Члены жюри сидели с открытыми ртами, у многих ...

«Динамо» и «Шахтер» победили в полуфиналах Кубка Украины: видео голов

27.04.2017
Состоялись полуфиналы Кубка Украины. Прогнозировано ...

Девушка по глупости устроила пожар на автозаправке (видео)

05.01.2016
На видеорегистратор стоящего в очереди ...