Реал розгромив Барселону у Суперкубку Іспанії

Суперкубок Іспанії традиційно розігрують чотири команди — чемпіон і вііцечемпіон країни, а також володар Кубка короля і фіналіст.

Цього року в полуфіналах Реал здолав у додатковий час Атлетико з Мадрида 5:3 (причому, за 5 хвилин до завершення основного часу гри поступався 2:3), а Барселона перемогла Осасуну 2:0.

Напередодні відбувся фінальний поєдинок, однак боротьби не вийшло — королівський клуб розбив Барсу з рахунком 4:1 і став володарем Суперкубку.

Вже до 10 хвилини матчу Вінісіус оформив дубль і Мадрид повів із комфортним рахунком. Трохи згодом Левандовскі відіграв один м’яч, однак, ще до перерви бразилець записав на свій рахунок хет-трик і повернув «вершковим» перевагу. У другому таймі, співвітчизник Вінісіуса Родріго Гоес довів рахунок до розгромного, а ще за кілька хвилин Рональд Араухо був передчасно відправлений у роздягальню за другу жовту.