«Реал» і «Манчестер Сіті» влаштували шалену гольову перестрілку в 1/4 фіналу ЛЧ

Завершився перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів між мадридським «Реалом» та англійським «Манчестер Сіті». Рахунок — 3:3.

На другій хвилині півзахисник «Манчестер Сіті» Бернарду Сілва відкрив рахунок та вивів свою команду вперед прямим ударом зі штрафного. На 12-й хвилині півзахисник «Реала» Едуарду Камавінга доклався здалеку, і м’яч зайшов у ворота гостей після рикошету від захисника «городян» Рубена Діаша.

Через кілька хвилин Родріго Гоес вивів «Реал» вперед із передачі Вінісіуса Жуніора. На 66-й хвилині півзахисник «Манчестер Сіті» Філ Фоден зрівняв рахунок. Йому асистував Джон Стоунз. А вже за п’ять хвилин захисник Йошко Гвардіол вразив ворота «Реала» і вивів свою команду вперед.

На 79-й хвилині Федеріко Вальверде зрівняв рахунок — 3:3. Лука Модріч віддав передачу ліворуч Вінісіусу, бразилець виконав переклад верхи на інший край штрафного майданчика, звідки Вальверде з льоту потрапив у дальній нижній кут.

У Луніна і Ортеги в активі по три сейви.

У другому чвертьфіналі «Арсенал» зіграв з «Баварією» теж у результативну нічию — 2:2.