Реал феєрично переміг Атлетіко у Суперкубку

Вчора ввечері відбувся перший півфінальний матч Суперкубку Іспанії. Між собою грали дві мадридські команди — Реал зустрічався з Атлетіко. Український голкіпер «королівського клубу» Андрій Лунін цього разу залишився в запасі. А Кепа Аррісабалага пропустив три «банки», що вкотре доводить — Андрій наразі кращий за нього.

Вже в першому таймі команди на двох забили чотири голи, завершивши тайм внічию. Друга половина також сильнішого не виявив — 3:3, хоча на 85-й хвилині Реал ще програвав…

Вирішилася доля матчу лише у додатковому часі. Реал зумів двічі вразити ворота «матрацників» наприкінці гри.

Завдяки цьому Анчелотті зі своєю командою вийшов у фінал, де зіграє з переможцем пари Барселона – Осасуна.

Реал — Атлетіко 5:3

Голи: Рюдігер, 20, Менді, 29, Карвахаль, 85, Савич, 116 автогол, Діас, 120 — Ермосо, 6, Грізманн, 37, Рюдігер, 78 автогол.