Реакция власти на требования генерала СБУ к Януковичу

vovkДва дня назад «РЕАЛ» опубликовал открытое обращение-письмо в прошлом высокопоставленного генерала СБУ Василия Вовка к президенту Януковичу с рядом требований (см.  ниже). Сегодня мы связались с Василием Васильевичем, которого в своё время увольняли из службы безопасности Турчинов и Хорошковский, и поинтересовались, была ли какая-либо реакция на его обращение к президенту.

– Была ли на Ваше обращение какая-то реакция властей, бывших коллег и друзей?

– Бывшие коллеги и друзья шлют мне на электронную почту сообщения о том, что полностью поддерживают меня, благодарят за позицию. От властей реакции не было и, наверное, не будет – они меня опасаются.

– Принимаете ли какое-либо участие в нынешних событиях?

– Вернулся с Майдана в Киеве – прорывался на сцену, но там жесткий отбор, всем слова не дают. Сегодня прямо сейчас я на митинге в Виннице. После опять еду в Киев.

– Каков Ваш прогноз – чем всё закончится?

– Ситуация невнятная. Прогнозы дает президент. Реально всё очень скользко. Единственное, в чём я сейчас уже точно уверен – не будет ни гражданской войны, ни кровопролития.

Відкритий лист

 лідера громадської організації «15 ГРОМАДА» Василя Вовка щодо МАЙДАНУ-2013

Я і більшість членів нашої організації підтримують євроінтеграцію України, що давно зафіксовано відповідним Законом, прийнятим Верховною Радою. Тому підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом є кроком на виконання положень цього закону, а відступ від підписання – порушенням закону, за що ті чи інші особи повинні нести відповідальність.

Разом з тим ніхто нібито не заперечує необхідність підписання угоди з ЄС, хоча по фізіономіях більшості членів уряду, інших владних представників видно: вони усіма фібрами душі ненавидять Україну і українців та як відверті українофоби і русофіли не терплять руху держави України в Європу – до цивілізації.

Можновладці заявляють, що не готові до підписання угоди, оскільки Європа не хоче компенсувати ті втрати, які будуть наслідком дій Росії. І я впевнений, що потрібно передбачити всі ризики і бути готовими їх нівелювати чи то фінансово, чи то політично. Але ж де ви, донецькі хлопці, раніше були? Адже Президент України зупинився в останній момент, при цьому використав уряд для відводу підозр від себе.

Тому першою вимогою до влади (читай Президента) пропоную таку:

–                       терміново разом з представниками Євросоюзу визначити реально необхідний розмір фінансової допомоги Україні, зафіксувати відповідною угодою алгоритм її надання, та оприлюднити конкретну дату підписання угоди про асоціацію у першій половині 2014 року.

Лідери опозиції пропонують відправити у відставку уряд Азарова. Підтримую! Але хочу запитати: а хто увійде у наступний уряд? Думаєте, «парни молодые в донецких степях» закінчились? Наловлять ще не на один уряд.

Тому у мене більш розширена вимога (знову до Президента,  а до кого ж іще?):

відправити у відставку уряд М. Азарова, а в новому уряді повинні буди представники усіх регіонів України – пора покласти край злочинному комплектуванню влади за територіальним принципом: 90 відсотків – для донецьких, 9 відсотків – для луганських, 1 відсоток – іншим, але тільки для тих, хто закоханий у донецький степ.

Третя вимога стосується вибіркового правосуддя, тому, на мою думку, потрібно її чітко поставити перед конкретною особою – Президентом України В.Ф.Януковичем:

протягом трьох діб підготувати і підписати Указ про амністію Юлії Тимошенко та інших осіб, засуджених не стільки за злочини, скільки за політичні погляди. Хочу акцентувати ще раз увагу на тому, що для виведення такого Указу повністю у правове поле, необхідно внести невеликі зміни у підзаконні акти того ж таки Президента, що можливо зробити протягом одного дня – правники знають про що я кажу.

За період мітингування постраждало багато людей від незаконних дій міліції, які явно перевищили свої повноваження нанесенням тілесних пошкоджень людям, і що саме болюче – неповнолітнім дітям. Це є злочин, який при відомих обставинах кваліфікується за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України: перевищення службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування, – карається позбавлення волі на строк від трьох до восьми років…».

У зв’язку з цим наступна вимога до влади (читай до Президента України, оскільки всі рішення приймаються або погоджуються ним):

– оприлюднити конкретні дані щодо порушених кримінальних проваджень за фактами перевищення службових повноважень міліціонерами, їх прізвища, імена, по батькові, займані або ті, що займались ними на момент вчинення злочинів, посади, місце роботи (підрозділ і регіон), а також опублікувати у засобах масової інформації фотокартки цих осіб.

Батьківщина повинна знати в обличчя цих «героїв»!

Враховуючи невелику складність таких справ, потягом місяця надіслати їх до суду, засідання яких  провести публічно із залученням громадськості.

Це не вичерпний список вимог українців-патріотів. Надсилайте нам свої пропозиції!

Слава Україні!!!

 


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

 1. виктор иванович  |  4 декабря 2013 в 17:50

  молодець,пане генерал!

 2. D-or Or /Oleksandr Ivanovych Pidbereznij-Kyrychenko/  |  4 декабря 2013 в 18:12

  “…eti vot…, heneraly… v zakoni…,

  vid “nashi” ljoni…

  djadi Moni… —

  robitj…, xoch tshosj…, xocha b rokiv… na skloni…!!!”
  Anty4Katyla…
  VOLJA iz Brusselja…

  E-mail: [email protected]

 3. Suchka  |  4 декабря 2013 в 18:15

  Полностью поддерживаю!

 4. D-or Or /Oleksandr Ivanovych Pidbereznij-Kyrychenko/  |  4 декабря 2013 в 18:17

  “Vash kommentarij ozhydaet proverki.”

  Skoro prokontroljuemo.. i vashu “robotu”…!!!
  KOTYHOROSHKO.

  NARODNYJ FRONT proty ukrainozheriv…

 5. Ну ну  |  4 декабря 2013 в 18:24

  Якшо такі вже всі сміливі, то чого ніхто не цікавиться – як то зачинщика безпорядків – міліцейського генерала Крикуна відправили на пенсію. З пенсією чи без ? З виплатами чи без ? А може ще компенсацію за одяг отримав ?

Video >>

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017 - 21:33
Защитник баскетбольной команды БК “Киев” Владислав Подолян минувшей ночью попал в крайне неприятную историю, в которой предстал в дурном свете. Как рассказали журналисты “Киев оперативный“, все началось с ДТП, к ...

Появилось видео и фото киллера Вороненкова

23.03.2017
Появилось видео и фото киллера, ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...