«РДК» і «Свобода Росії» ведуть бій у Білгородській області РФ

Вчора представники «Російського добровольчого корпусу» анаонсували, що сьогодні розпочнеться нова операція по звільненню Росії від путінізму, і це виявилося не пустими словами.

Місце операції також виявилося легко прогнозованим – останніми днями в прикордонному містечку Шебекіно Бєлгородської області щось постійно вибухало на військових об’єктах окупантів. Зараз очевидно, що це була підготовка.

Сьогодні вранці ресурси «РДК» та легіону «Свобода Росії» заявили, що вони (виключно громадяни РФ) за підтримки танків та бронетехніки прорвали кордон і рухаються на Шебекіно.

Що відбувається насправді, точно невідомо. Але серйозні бої на кордоні біля Шебекіно з використанням танків, артилерії та авіації однозначно йдуть – про це пишуть, в тому числі, рашистти та російські засоби масової інформації.

Ще вночі по штабу загарбників в містечку було завдано удару, начебто, з реактивних систем залпового вогню «Град». Повстанці стверджують, що удар був результативним. І, що їх танкова колона прорвала кордон. 

Також вони пояснюють, що не воюють з місцевим населенням – його розстрілює по площам російська артилерія. «РДК» і «ЛСР» закликають людей в районі боїв бути обережними і не виходити з домівок.

«В районі Шебекіно зараз бій. Російські танки знищуються ополченням бнр («бєлгородської народної республіки), ворог використовує гвинтокрили, частина збивається. Деокупація триває…», — прокоментував українець Андрій Коваленко.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путин начал экстренную переброску войск на границу с КНДР: видео

21.04.2017 - 03:54
Ситуация вокруг Северной Кореи накаляется. Стало известно, что Путин начал переброску войск к корейскому полуострову. Сделано это якобы из опасений наплыва беженцев в случае удара США по КНДР. Российские войска ...

Американцы перебросили в Европу лазерное оружие: видео

16.03.2018
Американское лазерное оружие уже в ...