Ракетні удари по Україні матимуть конкретні наслідки для РФ

Не обираючи дипломатичних висловів на адресу лідера фашистського режиму РФ, прокоментував сьогоднішній ракетний удар по Україні секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

Він окреслив також наслідки, які отримає сам ворог в результаті своїх злочинних дій. Як написав Данілов у соцмережі X, наслідків буде щонайменше п’ять. Серед них зростання несприйняття всього російського, а також хрест на розмовах про компроміси з державою-терористом.

За його словами, сьогоднішній день доводиться зустрічати «з холодною ненавистю і гарячим серцем».

«Ракетні судомини тимчасово існуючої Росії мають і матимуть прямо протилежний ефект, ніж очікують кремлівські покидьки, але вони ніколи не розуміли і вже ніколи не зрозуміють України», — заявив секретар РНБО.

Данілов назвав п’ять наслідків, які стануть результатом сьогоднішньої атаки з боку РФ. Зокрема, по-перше, це: ще більша ненависть до Росії та росіян.

По-друге, йдеться про максималізацію неприйняття всього, що пов’язано з російськістю — культури, мови, традицій. «Країною, яка вбиває дітей і обирає «військовими» цілями пологові будинки», —  заявив секретар РНБО.

По-третє, це недопущення розмов і дій у напрямі будь-яких компромісів з Росією. По-четверте, це кристалізація ідеї і руху Національного спротиву — #RussiaMustDie!

І по-п’яте, це остаточне знищення можливості існування будь-яких проросійських рухів в Україні.

«Усе це справа бункерного щура, який своїми руками риє власну могилу, прийнявши рішення напасти на Україну, яка врешті-решт його і поховає. Ми будемо боротися стільки, скільки це буде необхідно, поки — #RussiaDie», — наголосив Данілов.

Секретар РНБО заявив, що після російських ударів по Дніпру, Одесі, Львову та Києву — відповідь не забариться.

Нагадаємо, 29 грудня Росії завдала масованого ракетного удару по Україні. Цілями російських обстрілів стала соціальна і критична інфраструктура в Україні. Сили ППО знищили 27 «Шахедів» та 87 крилатих ракет. МВС повідомляло про 12 загиблих та 76 поранених осіб. Цивільні люди загинули у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові та Запоріжжі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017 - 18:40
В Финляндии произошел теракт — в городе Турку неизвестный мужчина набросился с ножом на прохожих, в результате чего один человек погиб. По данным посла Украины в Финляндии Андрея Олиферова, ранены восемь человек.  ...

«Динамо» разгромило «Волынь»: видео голов

27.11.2016
Киевское «Динамо» одержало четвертую победу ...

Автогонщик удалил сыну зуб с помощью автомобиля

16.11.2015
На этом видео американский рестлер ...