Ракетами атаковано нафтовий термінал в РФ

На початку четвертого червня ракетні війська Сил оборони завдали успішні удари по нафтовому терміналу у Краснодарському краю РФ та поромній переправі в окупованому Криму.

Принаймні про це пресцентр Генерального штабу Збройних сил України заявив у першій версії оперативної інформації станом на 11:00 поточної доби. Щоправда, згодом ці сенсаційні дані були видалені.

При чому досить некоректно, з кількома іншими абзацами тексту і з залишенням незакінченим попереднього речення. На скриншоті першої версії повідомлення пізніше видалений фрагмент обведений блакитною лінією, а в ньому текст про ракетні удари – червоною.

Новинний телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» також оприлюднив першу версію – з ракетними ударами…

Сподіваємося, що це було не помилкове повідомлення про нещодавні події, а притримування інформації заради уточнення. Хоча, зазвичай про такі події активно повідомляють альтернативні джерела, чого сьогодні не спостерігалося.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ массированным ударом уничтожили позицию оккупантов на Донбассе: видео

31.05.2018 - 13:59
В мае на Светлодарской дуге была уничтожена передовая позиция оккупантов «Прыщ» (она же «Фурункул). Операцию провели бойцы подразделения К-2. Подробно о подготовке и проведении операции рассказывал фронтовой волонтер Юрий Мысягин. ...

Утомленная Путиным Меркель взорвала соцсети: видео

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018
Появилось видео гибели российского пилота ...

Как развлекаются американские любители оружия (видео)

07.11.2015
Впечатляющее видео ночных стрельб на ...